+48 22 869 94 58

Opis produktu

Doskonałe kolory dzięki wysokiej jakości, bezwonnym, szybkoschnącym tuszowi na bazie alkoholu. Zintensyfikowanie głębi koloru poprzez nałożenie kilku warstw koloru (idealne do cieniowania gradientów koloru). Końcówki japońskie (ostrze dłuta 1-7 mm i ostrze drobne 1 mm). Najlepsze efekty uzyskuje się na specjalnym papierze do markerów. Idealny do ilustracji, szkiców, ostatecznej grafiki i wielu innych. Oparty na rozpuszczalnikach organicznych (toluen / bez ksylenu). Ten 12-częściowy zestaw zawiera kolory: ciepły szary jasny, ciepły szary, ciepły szary ciemny, zimny szary jasny, zimny szary, zimny szary ciemny.

SKETCH MARKER GRAPHIX  - szybkoschnący marker permanentny wypełniony pigmentem na bazie alkoholu oraz rozpuszczalników organicznych. Sketch Marker to dwustronny marker z tzw. japońskimi końcówkami ( końcówka ścięta 1-7mm, końcówka fine 1 mm)., jest wodoodporny, odporny na zmywanie, do stosowania na wielu powierzchniach. Idealny do ilustracji, szkiców, projektowania, mangi, komiksów. Poprzez aplikację wielu warstw jednego koloru uzyskujemy zintensyfikowaną głębię koloru. W podobny sposób można tworzyć przejścia tonowe. Dostępny jest w 28 kolorach (w tym blender) oraz w zestawach.Opinie klientów

Inni klienci zakupili również

Zapytaj o ten produkt

weryfikator

Podanie adresu e-mail jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Podając powyższe dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zapoznałeś się z Polityką Prywatności.