+48 22 869 94 58

O Sklepie

Medard.pl to najnowocześniejszy sklep internetowy dla artystów plastyków. Wybijamy się spośród szarości naszego rynku zarówno w oferowanych przez nas artykułach, jak i formach współczesnej współpracy. Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia. Jeśli nie posiadamy szukanego przez Państwa artykułu, to go dla Państwa znajdziemy.

W naszej stałej ofercie znajdują się sztalugi, farby i akcesoria malarskie, podobrazia, papiery i płótna, dłuta i tarniki, materiały do grafiki, ceramiki i pisania ikon, książki instruktażowe do różnych dyscyplin malarskich, narzędzia do kaligrafii oraz wiele wiele innych.

Jeśli nie są Państwo zawodowymi artystami, to mamy też coś, co Państwa zainteresuje – gotowe zestawy, które świetnie nadają się na prezent lub jako pakiet startowy dla początkującego artysty. Nasz klient nie musi być fachowcem, to my specjalizujemy się w branży artystycznej – chętnie podpowiemy, pomożemy, doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania. Znajdą nas Państwo na facebooku, allegro i forach internetowych, można do nas dzwonić, wysyłać maile, rozmawiać z nami przez komunikatory lub przyjechać osobiście!

Wieloletnie doświadczenie i nieustająco wzrastające zadowolenie naszych klientów, pozwala nam sądzić, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami i kupią u nas to, czego szukają.