+48 22 869 94 58

Opis produktu

DALER ROWNEY SIMPLY OIL SET 12X12ML


Komplet farb olejnych Daler Rowney Simply jest idealny dla osób stawiających pierwsze kroki w malarstwie i posiadających niewielkie doświadczenie. Skład niniejszej serii farb oparty jest na świetnej jakości pigmentach i olejach, co czyni je godnymi polecenia. Zestaw obejmuje 12 kolorów, które odznaczają się głębią, intensywnością barw oraz idealnym połyskiem. Farby Daler Rowney Simply dobrze się mieszają, wzwiązku z czym swobodnie można poszerzyć paletę odcieni. Cechują się też bardzo dobrą rozprowadzalnością, która sprawia, że malowanie nimi jest proste i przyjemne. Konsystencja jest odpowiednio lepka i gęsta. Farby znajdują się w tubkach (pojemność 12ml), więc precyzyjne dozowanieich na pędzel lub szpachelkę nie stanowi problemu.

Zestawzawiera następujące kolory:

White, Lemon Yellow, Yellow Ochre, Vermilion, Crimson Red, Coeruleum, Ultramarine, Cobalt Blue, Sap Green, Viridian, Burnt Umber, Black.

Opinie klientów

weryfikator

Zapytaj o ten produkt

weryfikator

Podanie adresu e-mail jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Podając powyższe dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zapoznałeś się z Polityką Prywatności.