+48 22 869 94 58

Opis produktu

Torba od australijskiego producenta ETCHRr została zaprojektowana z myślą o artystach. Stanowi kompaktowy, wykonany z wysokiej jakości materiału, odporny na warunki atmosferyczne organizer. Zaprojektowany, aby pomóc artystom pracować w dowolnym miejscu i zawsze mieć przy sobie ulubione narzędzia artystyczne. Posiada pasek do noszenia na ramieniu. Jest bardzo przestronna i pojemna. Nadaje się do artykułów malarskich, graficznych, rysunkowych. Zaadaptowana do wszystkich potrzeb kupującego, jest dostosowana i dla leworęcznych i dla praworęcznych.
Torba Etchr Art Satchel jest przeznaczona do użytku na siedząco lub na stojąco i może być używana zarówno do urządzeń elektronicznych (tablet, smartphone, tablet graficzny), jak i do bloków do malowania/rysowania. Etchr Satchel łatwo można zastosować z dowolnym statywem fotograficznym, co zapewnia stabilność i możliwość rozbudowy pleneru. Unikalna konstrukcja pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb i samodzielne sporządzenie własnego organizera artystycznego.

Wymiary: 41 cm x 31 x 10 cm
Powierzchnia robocza: 33 cm x 25,2 cm

Opinie klientów

weryfikator

Zapytaj o ten produkt

weryfikator

Podanie adresu e-mail jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Podając powyższe dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zapoznałeś się z Polityką Prywatności.