Kategorie
asd
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Lefranc & Bourgeois GLAS & TILE 50ML 718 GOLD - farba BROKATOWA do szkła, ceramiki i porcelany

Kod: C-K98
Producent: LEFRANC & BOURGEOIS

Cena: 16,30

Ilość:

Doskonałe farby na bazie wody do dekorowania szkła, ceramiki i porcelany. Po nałożeniu farb na malowany przedmiot, kolory nie ulegają zmianie. Odporna na blaknięcie oraz na działanie wilgoci (ceramika łazienkowa). Przed rozpoczęciem dekorowania zalecane jest odtłuszczenie powierzchni, dzięki czemu farba będzie dobrze przylegać. Farba jest termoutwardzalna po 30 min. wypaleniu w temperaturze 150 oC. Po wypaleniu można myć w zmywarce.
Nie wolno malować powierzchni, które będą miały bezpośredni kontakt z jedzeniem lub ciągły kontakt z wodą, np. wewnętrzna strona talerza, wnętrze wazonu.

Media do farb:
Surface Cleaner 50ml- zmywacz do przemywania powierzchni przed malowaniem, celem jej odtłuszczenia.
Top Coat Vernish 50ml-transparentny werniks końcowy utrwalający, zabezpieczający pomalowaną powierzchnię (można go wypalać i myć w zmywarkach).
Transparent Medium 50ml- bezbarwne medium stosowane do rozjaśniania kolorów. Pozwala uzyskać efekt marmuru (można go wypalać i myć w zmywarkach).
Glass Bead Medium 50ml- medium z kryształkami, które po dodaniu do farby powoduje,że malowana powierzchnia zmienia swoją fakturę, jest pokryta drobnymi kryształkami. Najlepsze rezultaty można uzyskać nakładając medium szpachelką malarską lub nożem ( nie można go wypalać i myć w zmywarkach).
Texture Medium 50ml- dodane do farb, zmienia jej fakturę- pozwala osiągnąć efekt reliefu ( nie można go wypalać i myć w zmywarkach).


Dodaj Komentarz
Ocena
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

© medard.pl narzędzia i materiały do twórczości malarskiej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Oprogramowanie: KQS.store