Kategorie

Pastele rysunek

Nasz sklep plastyczny nie zapomina o żadnej kategorii artystów. Pamiętając o osobach, które wyjątkowo cenią sobie sztukę rysunku, wprowadziliśmy do sprzedaży pastele. Proponowane przez nas w tej kategorii pastele to produkty skierowane zarówno dla osób tworzących profesjonalnie, jak i dla tych, dla których pastelowe rysunki są prawdziwym hobby. W naszej bogatej ofercie znajdzie coś dla siebie również ten, który dopiero zamierza rozpocząć swoją fascynującą przygodę z tą dziedziną sztuki.
Nasza bogata oferta obejmuje klasyczne, znane od lat sztyfty, które charakteryzują się okrągłym oraz kwadratowym przekrojem, jak i dość nowatorskie pastele w kredce, które szczególnie polecane są początkującym artystom.
Wiele zestawów wyróżnia się wyjątkowo estetycznym opakowaniem, co sprawia, że mogą one stać się doskonałym prezentem dla miłośnika techniki suchej pasteli.
Nasze produkty wyróżniają się nie tylko doskonałą jakością, ale również przystępną ceną. Dzięki temu nie zamykamy się na żadnego klienta, każdemu dając szansę na bliższe zaprzyjaźnienie się z tą magiczną dziedziną sztuki.

Katalog produktów

© medard.pl narzędzia i materiały do twórczości malarskiej - Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Oprogramowanie: KQS.store